2019.06.10 Komunikat Towarzyskich Zawodów Gruntowych o "Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej" w dniu 23.06.2019

Zarząd Koła Nr 15 uprzejmie informuje, że w dniu 23.06.2019 organizuje Towearzyskie Zawody Gruntowe o "Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Nowym Dworze Mazowieckim" i cyklu Grand Prix 2019r. w kategorii seniorów.

Zawody zostaną rozegrane zgodnie z Zasadami Organizacji Sportu Wędkarskiego (ZOSW), w tym Regulaminem zawodów w wędkarstwie gruntowym (w załączeniu), Regulaminem Amatorskiego Połowy Ryb oraz Programem Zawodów (w załączeniu).

Ranga zawodów: Zawody Towarzyskie o "Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Nowym Dworze Mazowieckim"
Czas łowienia: cztery godziny
Limit zanęty: do 12 litrów, limit przynęty pochodzenia zwierzęcego wynodi do 2,5 litra w tym masymalnie 0,5 litra ochotki (jokera lub haczykowej) i 0,5 litra czerwonych robaków
Teren zawodów: Kanał Żerański w miejscowości Aleksandrów
Czas zawodów: zgodnie z załączonym Programem Zawodów, dojazd zawodników do miejsca zawodów własnym transportem, potwierdzenie udziału w zawodach w sekretariacie zawodów (500m na północ od mostu Izabelińskiego na Kanale Żerańskim w m. Aleksandrów od strony wschodniej) do godziny 06:15.

Zgłoszenia do udziału w zawodach należy zgłaszać w siedzibie Koła lub pod nr tel. 606-496-901 do dnia 19.06.2019. Po tym terminie zgłoszenia nie będą przyjmowane.

Organizator zapewnia ciepły posiłek po zkaończeniu zawodów w siedzibie Koła.

Program zawodów w .pdf
Regulamin zawodów w wędkarstwie gruntowym

Aktualne zasady organizacji zawodów