2013.10.05 Wyniki Międzykołowych Towarzyskich Zawodów Spinningowych o Puchar Zarządu Koła Nr 15

Oficjalny komunikat o zawodach (w .doc)

Zarząd Koła PZW Nr 15 w Nowym Dworze Mazowieckim w dniu 05.10.2013r. zorganizował III Międzykołowe Towarzyskie Zawody Spinningowe o ”Puchar Zarządu Koła Nr 15”w kategorii seniorów w klasyfikacji drużynowej i indywidualnej. W zawodach wzięły udział 3 - osobowe drużyny wytypowane przez Zarządy Kół PZW: nr 15 Nowy Dwór Mazowiecki, nr 24 Pomiechówek, nr 37 Zegrze i nr 49 Kazuń Nowy oraz zawodnicy indywidualni - członkowie Koła PZW Nr 15. W zawodach uczestniczyło 22 zawodników
Zawody zostały rozegrane w jednej 5 godzinnej turze z jednostek pływających „na żywej rybie” zgodnie z Zasadami Organizacji Wędkarskiego Sportu Kwalifikowanego i Regulaminem Amatorskiego Połowu Ryb na rz. Narwi w sektorze: od przepompowni Góra do spichlerza poniżej mostu kolejowego w Nowym Dworze Mazowieckim.
Po zażartej, lecz z zachowaniem warunków fair play, wśród czterech drużyn biorących udział w zawodach czołowe miejsca w klasyfikacji indywidualnej zajęli koledzy z Koła Nr 15, w klasyfikacji drużynowej zwycięzcami zostali koledzy z Koła Nr 24 Pomiechówek.

3. miejsce III - Koło nr 15 Nowy Dwór Mazowiecki

Zwyciężcom zostały wręczone dyplomy oraz puchary ufundowane przez Zarząd Koła Nr 15.
Zawody zakończyły się wspólną biesiadą z kiełbaską i bigosem.