2017.09.02 Wyniki Towarzyskich Zawodów Gruntowych o "Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Nowym Dworze Mazowieckim"

Zarząd Koła Nr 15 w Nowym Dworze Mazowieckim informuje, że w sobotę 2 września na rzece Narew  odbyły się Towarzyskie Zawody Wędkarskie w dyscyplinie gruntowej (feederowe) o ”Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Nowym Dworze Mazowieckim”  kategorii seniorów. W imprezie zorganizowanej przez Zarząd Koła PZW nr 15 w Nowym Dworze Mazowieckim wzięło udział 20 wędkarzy.

Mimo początkowych obaw organizatorów, pogoda, choć kapryśna zbytnio nie dokuczała uczestnikom imprezy. Po czterogodzinnych zmaganiach prawie wszyscy mogli się pochwalić złowionymi rybami.
Klasą samą dla siebie był Kol. Paweł Jarosz, który złowił  7 kg ryb, zdecydowanie wyprzedzając pozostałych uczestników i tym samym zdobył Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Nowym Dworze. Kolejne miejsca zajęli Kol. Tomasz Niesłuchowski z wynikiem ponad 3 kg i Kol. Tadeusz Toczko prawie 2 kg złowionych ryb.

Oficjalne wyniki zawodów:

  1. Miejsce I    - Kol. Paweł Jarosz - uzyskując 7000 punktów
  2. Miejsce II   - Kol. Tomasz Niesłuchowski - uzyskując 3140 punktów
  3. Miejsce III  - Kol. Tadeusz Toczko - uzyskując 1855 punktów
  4. Miejsce IV  - Kol. Marcin Stasiak- uzyskując 1845 punktów
  5. Miejsce V   - Kol. Paweł Łoginow- uzyskując 1730 punktów
  6. Miejsce VI  - Kol. Tomasz Hołociński- uzyskując 1710 punktów

Wręczenia pucharów, nagród i pamiątkowych dyplomów dokonał Przewodniczący Rady Miejskiej w Nowym Dworze Pan Krzysztof Bisialski, który  gratulując zwycięzcom, życzył pozostałym uczestnikom zwycięstw w następnych zawodach.

Pełne wyniki zawodów w .pdf