2019.05.11 Wyniki Zawodów Spinningowych o "Puchar Burmistrza Nowego Dworu Mazowieckiego"

Stało się już coroczną  tradycją, że Zarząd Koła PZW Nr 15 w Nowym Dworze Mazowieckim w miesiącu maj organizuje pod patronatem Pan Burmistrza miasta Zawody Spinningowe o ”Puchar Burmistrza Miasta Nowy Dwór Mazowiecki” w  kategorii seniorów w klasyfikacji indywidualnej.
W tegorocznych zawodach uczestniczyło 30 zawodników.
Zawody zostały rozegrane z łodzi na rz. Narwi w obszarze od przepompowni Góra do spichlerza poniżej mostu kolejowego w Nowym Dworze Mazowieckim.
Niestety rezultat tych zmagań nie był zbyt satysfakcjonujący, gdyż tylko dziesięciu uczestników mogło się pochwalić złowioną rybą.
W klasyfikacji indywidualnej zwyciężyli:

  1. Miejsce I       Kol. Marcin Stasiak  
  2. Miejsce II     Kol. Artur Norejko 
  3. Miejsce III    Kol. Jerzy Brudzyński
  4. Miejsce IV    Kol. Wojciech Machała
  5. Miejsce V     Kol. Jacek Kolenda
  6. Miejsce VI    Kol. Krzysztof Jerzak

Na zakończenie zawodów Pan Burmistrz Jacek Kowalski wraz z V-ce Przewodniczącym Sejmiku Mazowieckiego Panem Tomaszem Kucharskim, który odwiedził siedzibę naszego Koła,  wręczył zwycięzcom okazałe puchary, dyplomy i nagrody.
Pan V-ce Przewodniczący wręczył również puchar ufundowany przez Posła Andrzeja Halickiego za największą , a ufundowany przez siebie puchar za najmniejszą rybę.


Zawody były integracyjnym spotkaniem środowiska wędkarskiego z naszego terenu z Panem Burmistrzem i Panem V-ce Przewodniczącym, który podziękował obecnym za udział w zawodach zachęcając do zorganizowania następnych zawodów w takiej formie w przyszłym roku.
 V-ce Prezes Koła Kol. Mirosław Wójcik podziękował Burmistrzowi i pozostałym Gościom, Sędziom i Zawodnikom Jackowi Kowalskiemu za pomoc w organizacji Zawodów i uczestnictwo w imprezie.

Wyniki zawodów w .pdf