2021.09.12 Komunikat nr 1 Towarzyskie Zawody Spinningowe o "Puchar Prezesa Koła nr 15" w dniu 25.09.2021

Zarząd Koła PZW Nr 15  w Nowym Dworze Mazowieckim informuje, że w dniu 25.09.2021r. organizuje Towarzyskie Zawody o "Puchar Prezesa Koła" w Wędkarstwie Spinningowym z łodzi w  kategorii seniorów.

Zawody odbędą się na rz. Narwi  w sektorze: od pierwszej kamiennej główki w Okunienie do Spichlerza poniżej mostu kolejowego w Nowym Dworze Mazowieckim. Zawody zostaną rozegrane w jednej 5-godzinnej turze z jednostek pływających „na żywej rybie” zgodnie z Zasadami Organizacji Sportu Wędkarskiego  (ZOSW), w tym Regulaminem zawodów w wędkarstwie spinningowym, Regulaminem Amatorskiego Połowu Ryb oraz  Regulaminem Rozgrywania Zawodów Wędkarskich w Dyscyplinach Wędkarskich na czas stanu epidemii wywołanym wirusem SARS-CoV2, obowiązujący w OM PZW w Warszawie.

Zgłoszenia do zawodów należy dokonać w siedzibie Koła lub poprzez SMS na nr tel. 606-496-901 do dnia 23.09.2021 roku do godziny 17:00. Po tym terminie zgłoszenia nie będą przyjmowane.

Uwaga!!!  Ilość miejsc dla zawodników niedysponujących łódkami jest ograniczona ilością zawodników dysponujących łódkami.

Organizator nie przewiduje odprawy technicznej z zawodnikami. Obowiązuje Regulamin Zawodów oraz komunikat, bardzo prosimy o stosowanie się do zasad zawartych w komunikacie i regulaminie zawodów.
Nie przestrzeganie zasad ustalonych w komunikacie oraz regulaminie zawodów skutkuje tym samym co nie przestrzeganie decyzji i ustaleń podczas odprawy technicznej.
 
Zbiórka sędziów w dniu zawodów do godz. 6.00 w stanicy wędkarskiej Koła nr 15 w Nowym Dworze Maz. ul. Sukienna 24B. Zbiórka zawodników w sektorze do godz. 06:15

Uwaga!!!  W dniu poprzedzającym zawody organizator wprowadza zakaz wędkowania metodą spinningową w sektorze zawodów dla wszystkich uczestników zawodów. Nie zastosowanie się do zakazu będzie  skutkowało skreśleniem z listy startowej.

W załączeniu komunikat o zawodach i program w .pdf

2021-09-23 Lista startowa