2023.04.24 Komunikat nr 1 Towarzyskie Zawody Spinningowe o Puchar Burmistrza Miasta Nowy Dwór Mazowiecki

Zarząd Koła PZW Nr 15  w Nowym Dworze Mazowieckim informuje, że w dniu 13.05.2023r. organizuje Towarzyskie Zawody Spinningowe o ”Puchar Burmistrza Miasta Nowy Dwór Mazowiecki” w  kategorii seniorów.

Zawody zostaną rozegrane w jednej 5-godzinnej turze z jednostek pływających „na żywej rybie” zgodnie z Zasadami Organizacji Sportu Wędkarskiego (ZOSW), Regulaminem Zawodów w Wędkarstwie Spinningowym, Regulaminem zawodów w dyscyplinach wędkarskich oraz  Programem Zawodów,  na rz. Narwi w sektorze: od przepompowni Góra do spichlerza poniżej mostu kolejowego w Nowym Dworze Mazowieckim.

Zgłoszenia do zawodów należy dokonać do dnia 11.05.2023 roku do godziny 17:00 w siedzibie Koła lub za pomocą SMS na numer telefonu 606 496 901. Po tym terminie zgłoszenia nie będą przyjmowane.

Zbiórka zawodników w dniu zawodów do godz. 6.00 w stanicy wędkarskiej Koła nr 15 w Nowym Dworze Maz. ul. Sukienna 24a., gdzie odbędzie się otwarcie zawodów, odprawa techniczna z zawodnikami.

Losowanie numerów startowych i obsad jednostek pływających odbędzie się komputerowo w siedzibie Koła w dniu 12.05.2023 roku.

UWAGA!!! Ilość miejsc dla zawodników niedysponujących łódkami jest ograniczona ilością zgłoszonych zawodników dysponujących łódkami.

Uwaga!!!  W dniu poprzedzającym zawody organizator wprowadza zakaz wędkowania metodą spinningową dla uczestników zawodów. Nie zastosowanie się do zakazu będzie  skutkowało skreśleniem z listy startowej.

Komunikat i program zawodów w .pdf

Lista startowa